• Závazná přihláška na tábor 2024
    přihlášky ke stažení zde
  • HRY A ZPĚV V KLUBOVNĚ
    Srdečně Vás zveme do klubovny na setkávání skautů a všech jejich příznivců. Popovídáme si, zazpíváme a zahrajeme deskové hry. Vlastní hudební nástroje vítány.
  • Termíny táborů 2022
    Těšíme se na tábor! 6. -16. 7. 2022 skautský tábor pro starší členy (Psouni, Netopýři, Tři paprsky) 17. -24. 7. 2022 skautský tábor pro mladší členy (Žraloci, Tygři)
  • Betlémské světlo 2021
    Betlémské světlo je plamínek, který putuje napříč Evropou, symbol míru a přátelství. Skautští kurýři ho každoročně rozváží a roznáší po celém Česku – Betlémské světlo je předvánoční služba skautů společnosti. Betlémské světlo se k nám poprvé dostalo až po pádu čtyřicetileté komunistické vlády, a to do Českých Budějovic a do Prahy. Pod sochu sv. Václava … Více informací
  • Závazné přihlášky na tábory
    závazné přihlášky na tábory 2021 ke stažení
  • Předběžné přihlášky na tábory 2021
    Máte v případě příznivé epidemické situace zájem o účast Vašeho dítěte na letním skautském táboře?
  • TERMÍNY TÁBORŮ V ROCE 2021
    V letošním roce pořádáme 2 tábory: pro skautky a skauty a pro světlušky a vlčata.
  • Skautské plavání Vodní svět Kolín
    Plavání se ruší
  • Výprava do Losin
    Výprava do Losin pro členy oddílu Tři paprsky.
  • Naučte se vázat uzel dobrého skutku!!!
    Uzel dobráček je nezbytností pro každého, kdo pozbývá turbánku :).
  • Zahajovací schůzka
    Zde najdete termíny zahájení schůzek pro jednotlivé oddíly ve šk. roce 2020/21.
  • Oslava 30 let Junáka v Uhl. Janovicích
    3. října 2020 oslavíme 30 let od znovuobnovení činnosti Junáka v Uhlířských Janovicích! Přijďte se podívat, jste srdečně zváni!