Oslava 30 let Junáka v Uhl. Janovicích

3. října 2020 oslavíme 30 let od znovuobnovení činnosti Junáka v Uhlířských Janovicích! Přijďte se podívat, jste srdečně zváni!

Jednou skautem – navždy skautem

Zveme Vás na setkání skautů a přátel u příležitosti 30. výročí obnovení činnosti skauta v Uhlířských Janovicích. Dne 3. října 2020 od 13.00 hodin se uskuteční setkání u klubovny v Uhlířských Janovicích.

Těšíme se na všechny, kteří jsou nebo byli členy našeho střediska, ale i na jejich partnery, děti, rodiče, známé, …

Připravujeme pro vás nejedno překvapení – kroniky, fotky, hry, rukodělky, pohoštění a další.

Budeme rádi, když si najdete čas a přijdete. Pomůžete nám s organizací, pokud potvrdíte svou účast (nezávazně) i s informací, kolik osob vezmete s sebou (pokud jste rodiče – své děti, pokud jste děti – své rodiče). Přineste s sebou své vzpomínky na skautování – KPZ, foto, deník anebo jen dobrou náladu.

Těšíme se na setkání.

současní aktivní vedoucí střediska
Jana Roháče z Dubé a na Sioně Uhlířské Janovice

• 13:00 zahájení